Spotkanie organizacyjne

23 marca odbyło sie w naszej szkole spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczestników pierwszej części projektu. Licznie zgromadzeni uczestnicy obejrzeli prezentację multimedialną, którą przedstawiła koordynator projektu Magdalena Geniusz-Starostka i wicedyrektor szkoły pani Marzena Sommerfeld. Podczas spotkania obecna również była zastępca koordynatora pani Mirosława Łukszewska, która zajmowała się dokumentacją dla młodzieży. Uczniowie podpisali przygotowane umowy i porozumienia o programie zajęć oraz otrzymali kieszonkowe na pobyt za granicą. W czasie spotkania omówione zostały sprawy związane z lotem samolotem, zakwaterowaniem i obowiązkami stażystów. Był czas na pytania i rozmowy. Zapraszamy do działu "multimedia" do obejrzenia zdjęć z naszego spotkania!

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie