Druga grupa wyruszyła na staż do Rimini

W sobotę 29  kwietnia kolejna grupa naszych uczniów wyruszyła na miesięczny staż zawodowy do Rimini. Tym razem jest to 16 uczniów w zawodzie Technik Cyfrowych procesów graficznych, Fototechnik i Technik handlowiec. Towarzyszą im dwaj opiekunowie: Pan Artur Auguścik i Pan Tadeusz Dyrcz. Na miejsce wszyscy dotarli szczęśliwie w niedzielę po południu i zakwaterowani są podobnie jak pierwsza grupa w trzygwiazdkowym hotelu Bengasi który znajduje się blisko plaży. Dziś zaraz po śniadaniu cała grupa udała się na zwiedzanie Rimini i spotkanie organizacyjne. Wkrótce zdjęcia z podróży i pierwszego dnia pobytu.

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie