Połowa pobytu minęła

Nasi dzielni stazyści są już w Rimini od dwóch tygodni. W tym czasie wydarzyło sie bardzo wiele. Przede wszystkim wszyscy dzielnie pracują od poniedziałku do piatku w lokalnych firmach, są to przedsiębiorstwa handlowe, drukarnie i zakłady fotograficzne. Atmosfera w pracy jest niezwykle sympatyczna i uczniowie chwalą sobie otwartość Włochów. Podczas drugiego weekendu odbyła się wycieczka dla całej grupy do San Marino oraz dla chętnych do Ravenny. Oto jak wspominają ten weekend stażyści:

 "W sobotę rano wybraliśmy się całą grupą do San Marino. Wsiedliśmy w autobus, każdy z biletem w ręku i ruszyliśmy. San Marino oczarowało nas pięknymi widokami. Robiliśmy mnóstwo zdjęć krajobrazów, potem był czas wolny, który każdy spędził w swoim gronie na podziwianiu widoczków i kupowaniu pamiątek.
W niedziele z inicjatywy nauczycieli grupa chętnych wybrała się pociągiem do położonej nieopodal Ravenny. Tutaj również skorzystaliśmy z czasu wolnego, który w mniejszych grupkach spędziliśmy na spacerze po centrum i pobliskich uliczkach.
Niedzielny wieczór, jak niemal każdy wieczór zakończyła pyszna kolacja i gra w karty". Zapraszamy do działu "multimedia" aby zobaczyć zdjęcia z weekendu!

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie