Trzy tygodnie minęły

Pobyt naszych uczniów w Rimini po woli dobiega końca. W tygodniu uczniowie pracują w zakładach fotograficznych, agencjach reklamowych, firmach projektujących ubrania i firmie handlowej. Są bardzo zadowoleni gdyz atmosfera w pracy jest niezwykle przyjazna i dużo się uczą. Natomiast w miniony weekend odbyły się dwa wyjazdy kulturowe. Oto rekacja samych stażystów z tych dwóch aktywnych dni:

 

"W sobotę bardzo wczesnym rankiem nauczyciele zabrali chętne osoby na wyjazd do Florencji. Na miejsce dotarliśmy po blisko trzech godzinach jazdy pociągiem z przesiadką w miejscowości FAENZA. We Florencji spędziliśmy kilka godzin, które oczywiście poświęciliśmy zwiedzaniu miasta i jego pięknych, majestatycznych zabytków. Do hotelu wróciliśmy późnym wieczorem.
Następnego dnia rano o 7.30 wyjechaliśmy do Wenecji. Wyjazd został zorganizowany przez firmę SISITEMA TURISMO. Po 4 godzinach podróży autokarem wysiedliśmy na brzegu Wenecji, skąd dalej zabrał nas tramwaj wodny. Na miejscu czekała nasza przewodniczka - Włoszka doskonale mówiąca po polsku. Zobaczyliśmy najważniejsze punkty, po czym dostaliśmy czas wolny, który wszyscy spędzili na dalszym eksplorowaniu Miasta na Wodzie i jego wąskich, klimatycznych uliczek. Po powrocie do hotelu i po weekendzie pełnym wrażeń stwierdziliśmy ze smutkiem, że to już nasz ostatni tydzień w Rimini... ;( "
Zapraszamy do działu "multimedia" gdzie dużo nowych zdjęć z miejsc pracy i wyjazdów do Florencji i Wenecji.

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie