Minął pierwszy tydzień stażu...

Za nami juz pierwszy tydzień stażu we Włoszech. Pierwszy dzień praktyk uczniowie spędzili na poznawaniu swoich miejsc stażu i nowych pracodawców.
Handlowcy odbywają swoje praktyki w sklepach odzieżowych, ekonomiści w administracji szkół, hoteli i przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Fototechnicy sprawdzają się w bardzo dobrze wyposażonych studiach fotograficznych, a graficy doskonalą swoje umiejętności w agencjach reklamowych, przygotowując banery oraz prezentacje na różne eventy.

 

W czasie wolnym młodzież odpoczywa nad morzem, a w sobotę wszyscy uczestniczyli w wycieczce  do Wenecji. To niezwykle położone miasto urzekło uczniów swoją niepowtarzalnością. Podczas pobytu jest również czas na poznanie ciekawych lokalnych zakątków, kultury oraz języka włoskiego. W hotelu Begasi***, który stanowi bazę noclegową, uczniowie poznają tradycyjną kuchnię włoską przygotowywaną przez wyśmienitego kucharza, który codziennie serwuje pyszne specjały. Wkrótce w dziale "multimedia" zdjęcia z pierwszego tygodnia.

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie