Spotkanie organizacyjne

P12204264 października odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące wyjazdu na praktyki. Wzięli w nim udział rodzice i uczestnicy, a poprowadzone zostało przez koordynatora projektu Panią Magdalenę Geniusz-Starostkę i vicedyrektora szkoły Panią Marzenę Sommerfeld. Na wstępie przywitaliśmy naszego gościa Klaudię Roczek- absolwentkę naszej szkoły która kilka dni temu wróciła z 3 miesięcznych praktyk w hotelu na południu Francji.

 

Klaudia opowiedziała o swoim pobycie i praktykach oraz o niezwykle miłym przyjęciu ze strony Francuzów. Uczestnicy i rodzice mięli również okazję  zadać pytania i uzyskać informacje praktyczne dotyczące pobytu.

Następnie była czas na informacje organizacyjne dotyczące wyjazdu, m.in. sprawy związane z przelotem, pobytem, ubezpieczeniem. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali I ratę kieszonkowego na pobyt we Francji. Do wylotu zostało nam jedynie 10 dni:)

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie