Do końca praktyk kilka dni...

christian_rivire_hotel_du_pont_001Mija już 3 tydzień naszych praktyk. Stażyści zaklimatyzowali się na dobre w swoich miejscach pracy i coraz częściej słychać głosy, że chętnie by tu zostali dłużej. Nadal trwa kontrola miejsc staży oddalonych o siebie czasem kilkadziesiąt kilometrów. Koordynatorzy Pani  Magdalena Geniusz-Starostka i Pani Marzena Sommerfeld pokonały już 2 tysiące kilometrów po regionie aby monitorować przebieg stażu.

 

Opiekunowie praktykantów w miejscu odbywania stażu są zadowoleni z postępów naszych uczniów, chwalą ich za pracowitość, postępy językowe i motywację do poznawania tajników francuskiego hotelarstwa. W dziale multimedia znajdują się zdjęcia z większości miejsc praktyk oraz 3 filmiki relacjonujące przebieg praktyk z udziałem stażystów.

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie