Staż dobiega końca...

DSC02259Wrótce koniec naszego pobytu we Francji.  Wczoraj zakończyła się kontrola miejsc praktyk i stażyści w kontakcie z opiekunami sygnalizowali przywiązanie do swojej pracy, miejsc, ludzi i kraju. Cieszymy się, że zaklimatyzowali się w realiach francuskich i doceniają możliwość odbycia praktyki w tym kraju.  W piątek 11 listopada odbędzie się podsumowanie stażu. Uczniowie będa już spowrotem przebywać w Instytucie St Christophe. Będzie czas na przygotowanie raportów, wypełnianie ankiet podsumowujących i pisanie testu językowego.

 

W sobotę natomiast wyjeżdzamy do Toulouse gdzie będziemy zwiedzać stolicę regionu. Wieczorem natomiast udamy się do hotelu gdzie spędzimy ostatnią noc przed odlotem do Polski. Lot do kraju mamy bardzo wcześnie o 6:50, z przesiadką w Monachium, a do Warszawy dotrzemy około 12:30. Po powrocie do kraju będziemy podsumowywać nasz wyjazd na staż, który jest dla naszych uczniów i naszej szkoły pierwszym tego typu przedsięwzięciem dającym młodym ludziom możliwość nabycia doświadczenia zawodowego za granicą.

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie