Ruszają przygotowania do wyjazdu drugiej grupy

focus_groupeW najbliższy wtorek 29 listopada odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczestników drugiej części naszego projektu. Spotkanie odbędzie się w naszej szkole, początek o godzinie 16:00. Ma ono na celu przedstawienie założeń projektu i zasad uczestnictwa w nim. Natomiast w środę 30 listopada rozpoczyna się kurs języka francuskiego dla drugiej grupy.

Na pierwszym spotkaniu zostaną również rozdane materiały dydaktyczne potrzebne do przygotowania językowego przed wyjazdem. Spotykamy się o godzinie 14:10 w sali 209. Przypominamy, że według regulaminu aby wziąć udział w stażu zagranicznym należy brać czynny udział we wszystkich etapach projektu. Zapraszamy!

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie