Kurs językowy rozpoczęty

DSC03011Ruszyły przygotowania do wyjazdu na staż drugiej grupy uczniów. W tym tygodniu miały miejsce dwa wydarzenia. 29 listopada odbyło się pierwsze spotkanie z rodzicami i uczestnikami drugiej części projektu. Jest nam bardzo miło, że obecność była 100%. Spotkanie przeprowadzone zostało przez koorydnatora projektu Panią Magdalenę Geniusz-Starostkę i wicedyrektora szkoły Panią Marzenę Sommerfeld.

Podczas zebrania przedstawiono założenia projektu i jego wszystkie etapy. Zaprezentowana została również prezentacja z pobytu pierwszej grupy, dzięki czemu rodzice mogli zobaczyć zdjęcia i dowiedzieć się jak przebiegał pierwszy wyjazd. Podczas spotkania wręczono również nagrodę Ewelinie Barskiej za zajęcie III miejsca w konkursie na prezentację multimedialną o regionie odbywania praktyk. Na zakończenie uczestnicy i rodzice dowiedzieli się zasadach uczestnictwa w projekcie i zostali zapoznani z obowiązkami uczestników.

Natomiast w środę 30 listopada rozpoczął się kurs języka francuskiego dla drugiej grupy wyjeżdżającej na praktyki w lutym. Na początku uczestnicy otrzymali materiały dydaktyczne do przygotowania językowego, a następnie był czas na naukę. Kolejne spotkanie w następną środę o 14:10. Wkrótce w multimediach umieścimy zdjęcia ze spotkania z rodzicami i pierwszych zajęć językowych.

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie