Podsumowania i przygotowania

DSC02995Trwa podsumowanie naszego pierwszego stażu. Uczniowie klasy III d czyli uczestnicy pierwszej części projektu wypełniają raporty do Narodowej Agencji programu Leonardo da Vinci. Jesteśmy również w trakcie przygotowania słownika zwrotów poznaych podczas praktyk. Natomiast uczestnicy drugiej części projektu uczestniczą w kursie jęsyka francuskiego- spotkania odbywają się w każdą środę w naszej szkole.

 Każdy uczestnik otrzymał również instrukcję działania w celu wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Społecznego, która jest niezbędna do wyjazdu. Należy również pamiętać, że każdy uczestnik musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport.  Obecnie jesteśmy również w trakcie zamawiania biletów lotniczych.

KALENDARIUM PROJEKTU


ERASMUS +

EU_flag-Erasmus.jpg

 

NASI PATRNERZY

LOGO-WEB 

logo-training.jpg

nasi_partnerzy_www.etnmanagement.eusistematurismolangen.pnglogo

NASZA SZKOŁA


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK

Logowanie